Zestawy fotowoltaiczne od Solar-Volt

Już starożytni rozumieli życiodajną siłę słońca. Ten naturalny reaktor w centrum naszego układu planetarnego wytwarza ogromne, niemal nieskończone ilości energii, a jego promienie napędzają wszystkie procesy życiowe na naszej planecie. Dzięki współczesnej technologii każdy z nas może sięgnąć po tę niespożytą energię i zmienić ją w zasilający nasze mieszkanie prąd elektryczny. Wystarczy jedynie własny zestaw paneli fotowoltaicznych!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą


Montaż: +48 696 447 258

Zakup / wycena: +48 727 926 058

Zestaw fotowoltaiczny - elementy

Zestaw fotowoltaiczny Solar-Volt składa się z następujących elementów:

Panele fotowoltaiczne

Zestaw fotowoltaiczny nie może działać bez paneli. W nich właśnie zachodzi cała “magia” fotowoltaiki - światło padające na zawarte w panelach ogniwa wybija elektrony ze znajdujących się w nich kryształów, wymuszając ich ruch, czyli tworząc prąd elektryczny. Firma Solar-Volt oferuje najwyższej jakości panele mono- oraz polikrystaliczne, a wybór właściwego ich typu jest uwarunkowany indywidualnymi potrzebami klienta. Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne charakteryzują się najwyższą wydajnością i żywotnością, co jednak wiąże się z ich wyższą ceną. Dla wielu klientów wystarczające będą tańsze panele polikrystaliczne. Konsultant Solar-Volt pomoże wybrać najlepszy typ paneli dla Ciebie.

Panele fotowoltaiczne na dachu domu
Konstrukcja wsporcza w panelach-fotowoltaicznych

Konstrukcja wsporcza

Wszystkie elementy konstrukcyjne niezbędne, by właściwie umieścić i utrzymać w miejscu panele fotowoltaiczne. Cena zestawu w dużej mierze zależy właśnie od niezbędnej konstrukcji wsporczej, która musi godzić potrzeby klienta z lokalnymi uwarunkowaniami wyznaczającymi optymalną pozycję paneli. Doświadczenie firmy Solar-Volt zdobyte w Polsce i w Niemczech gwarantuje optymalne ustawienie paneli dla maksymalnej wydajności zestawu fotowoltaicznego.

Elementy instalacji elektrycznej

Niezbędne do podłączenia zestawu fotowoltaicznego do domowej sieci elektrycznej. Profesjonalni monterzy Solar-Volt gwarantują bezpieczeństwo instalacji, a nasi specjaliści pomogą Ci załatwić niezbędne formalności z elektrownią


Inwerter

Zwany także falownikiem, zmienia produkowany przez panele fotowoltaiczne prąd stały w kompatybilny z domową instalacją elektryczną prąd zmienny.

Panel fotowoltaiczny - elementy instalacji elektrycznej

Korzyści z własnego zestawu fotowoltaicznego

Czysta Energia

Zestaw fotowoltaiczny Solar-Volt wytwarza czystą, nieszkodliwą dla środowiska energię. Po wyczerpaniu swojej żywotności elementy zestawu zostaną poddane recyklingowi. W dobie postępujących zmian klimatycznych odnawialne źródła energii stanowią klucz do przetrwania ludzkości. Panele fotowoltaiczne pozwalają każdemu z nas wytwarzać czystą energię na własny użytek. Doświadczenie naszych monterów i użycie najwyższej jakości materiałów gwarantują, że zestaw fotowoltaiczny Solar-Volt jest wydajny, bezpieczny i przyjazny środowisku.

Niższe rachunki

Odpowiednio dobrany zestaw fotowoltaiczny nie tylko znacząco obniży nasze rachunki za prąd, ale też w sezonie letnim pozwoli wytworzyć nadwyżkę, którą będzie można wykorzystać w późniejszym okresie bądź sprzedać. Specjaliści Solar-Volt pomogą Ci dopełnić niezbędnych formalności przy współpracy z elektrownią

Niezależność energetyczna

Panele fotowoltaiczne czerpią z niemal nieskończonego źródła energii, jakim jest Słońce. Instalacja o odpowiednio dobranej mocy pozwoli Ci uniezależnić się od zewnętrznych dostaw prądu. Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać zestaw fotowoltaiczny dobrany do Twoich potrzeb

Większa wartość nieruchomości

Inwestycja w zestaw fotowoltaiczny to nie tylko niższe rachunku i gwarancja dostępu do własnego źródła prądu, ale także pewny sposób na podniesienie wartości swojej nieruchomości. Dom z fotowoltaiką to dom przyszłości, ekologiczny i oszczędny - wszystkie te cechy czynią go atrakcyjnym na współczesnym rynku nieruchomości.

Pewność zwrotu inwestycji

Instalacja zestawu paneli fotowoltaicznych zwraca się średnio w sześć lat. Zapotrzebowanie ludzkości na czystą energię wciąż rośnie i jeszcze długo będzie rosło, co stanowi praktycznie gwarancję przyszłych zysków.

Montaż zestawu fotowoltaicznego

Nasi eksperci ocenią warunki na Twojej posesji, ustalą Twoje potrzeby energetyczne i pomogą Ci wybrać najlepszy zestaw fotowoltaiczny dla ciebie. Cena zestawu zależy od wielu czynników, dlatego już dzisiaj zamów bezpłatną wycenę!