"Zatrudniliśmy Słońce. Wszystko co związane z prądem nie ma dla nas tajemnic"


Solar-Volt

SOLAR-VOLT to firma powstała z pasji do nowych technologii i zainteresowania odnawialnymi źródłami energii. Jej trzon stanowią dwie spółki działające z powodzeniem od wielu lat w branży elektroinstalacyjnej. Jedna z nich to firma rodzinna z 50-letnią tradycją.

Swoją przygodę z fotowoltaiką rozpoczęliśmy kilka lat temu wykonując montaże u naszych zachodnich sąsiadów, którzy jak wiadomo wiodą prym w tej dziedzinie. Zdobyte w Niemczech doświadczenie wykorzystaliśmy budując jedną z pierwszych w Wielkopolsce instalacji fotowoltaicznych na prywatnym budynku.

Kontakt
Od tamtej chwili sukcesywnie propagujemy filozofię „zielonej energii” i dostarczamy naszym Klientom najnowsze dostępne technologie, dzięki którym każdy z nas może zaoszczędzić oraz zadbać o środowisko naturalne.

Obsługujemy kompleksowo każdego Klienta dopasowując do jego indywidualnych potrzeb to, co najlepsze w naszej ofercie. Dostarczamy kompletne instalacje objęte obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, dbając tym samym o poczucie bezpieczeństwa wszystkich naszych Inwestorów.

SOLAR-VOLT tworzą dwie ekipy monterskie oraz biuro handlowe, w którym z dala od miejskiego zgiełku możemy porozmawiać o możliwych oszczędnościach. Nasz punkt handlowy jest w pełni wyposażony we wszystkie proponowane rozwiązania takie, jak: działająca instalacja fotowoltaiczna współpracująca z bojlerem hydbrydowym produkującym ciepła wodę, odkurzacz centralny z wężem chowanym w ścianie, maty i panele grzewcze na podczerwień.

Odwiedź nasz salon lub umów się z handlowcem w dogodnym dla siebie terminie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą


Montaż: +48 696 447 258

Zakup / wycena: +48 727 926 058