Fotowoltaika dla domu - Poznań - Wielkopolska

Płacisz wysokie rachunki za prąd? Stawki rosną z roku na rok. Ale Ty wcale nie musisz przepłacać. Zacznij produkować darmową energię elektryczną. Rozwiązanie jest proste – to fotowoltaika dla domu. Zamontuj panele na dachu i ogranicz wysokość opłat za prąd dla domu nawet o 90%. Zrób to wspólnie z Solar-Volt!

Zamów bezpłatną wycenę!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą


Montaż: +48 696 447 258

Zakup / wycena: +48 727 926 058

Fotowoltaika w domu – to się opłaca!

Instalacje fotowoltaiczne dla domu to znacznie więcej niż przejściowa moda. To rewolucyjny sposób na produkcję prądu. Wykorzystaj zieloną, odnawialną energię drzemiącą w Słońcu. Twoje panele fotowoltaiczne pobiorą ją, a następnie system przetworzy je w prąd dla domu – o dokładnie takich samych parametrach jak ten płynący z sieci. Jedyna różnica jest taka, że Twoja fotowoltaika wytworzy go za darmo i ekologicznie.

Eksperci Solar-Volt dobiorą optymalną moc instalacji oraz wykonają profesjonalny montaż – tak, aby gotowy system działał bez zarzutu i w 100% zaspokoił zapotrzebowanie energetyczne budynku. Przez cały rok.

Panele fotowoltaiczne dla domu – rachunki za prąd niższe nawet o 90%!

Ile obecnie płacisz za energię elektryczną? Zapewne zauważasz, że rachunki rosną z roku na rok, podobnie jak zapotrzebowanie na prąd. Z fotowoltaiką to nie problem, ponieważ instalacje fotowoltaiczne dla domu zaspakajają do 100% zapotrzebowania energetycznego w ciągu roku. Jak to działa? To bardzo proste!

  • Na dach Twojego domu trafiają panele fotowoltaiczne. Są one wykonane z kryształów krzemu, które pod wpływem działania promieniowania słonecznego wytwarzają prąd stały.
  • Ta energia trafia do inwertera, gdzie uzyskuje parametry zgodne z wymogami sieci elektrycznej. W tej postaci może popłynąć już do Twoich gniazdek.
  • Proces wytwarzania prądu jest w 100% darmowy.
  • Latem, kiedy godzin słonecznych jest więcej, fotowoltaika w domu produkuje więcej energii niż jesteś w stanie zużyć na bieżąco. Jej nadmiar można magazynować: albo w sieci, albo we własnym magazynie. Wykorzystasz ją np. zimą, gdy będzie potrzeba zasilić ogrzewanie.


Nie trać czasu. Już dziś przestań przepłacać za prąd – instalacje fotowoltaiczne dla domu zwracają się nawet po 6 latach, a ich praca jest szacowana nawet na ponad 30 lat! Pomyśl, jak wiele zaoszczędzisz przez ten czas!

Fotowoltaika dla domu – skorzystaj z dotacji i ulg podatkowych

Instalacje fotowoltaiczne dla domu to technologia z grupy OZE: ekologiczna i ekonomiczna. Dlatego na jej montaż możesz uzyskać korzystną dotację i sięgnąć po inne zachęty finansowe. Dostępne są m.in.:

  • dotacje z programów Mój Prąd (do 5 000 zł) oraz Czyste Powietrze,
  • ulga termomodernizacyjna,
  • lokalne programy dofinansowania do fotowoltaiki.

Pomożemy Ci skorzystać z tych form wsparcia finansowego – dzięki temu skrócisz czas zwrotu z inwestycji i zwiększysz swoje oszczędności. To prostsze niż myślisz.

Uwaga! Jeśli zdecydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej dla domu do końca 2021 roku, masz 15 lat gwarancji na skorzystanie z atrakcyjnego systemu rozliczania nadwyżek prądu z zakładem energetycznym: net meteringu. W tym modelu za każdą przesłaną do sieci 1 kWh nadprogramowej energii otrzymasz:

  • ⦁ 0,8 kWh, jeśli moc instalacji wynosi do 10 kWp,
  • ⦁ 0,7 kWh przy instalacji o mocy 10-50 kWp.

To prosty i wygodny system rozliczenia, dzięki któremu efektywnie wykorzystasz potencjał darmowego prądu!

Fotowoltaika dla domu - panele słoneczne Fotowoltaika dla domu - panele słoneczne

Jak wygląda montaż instalacji fotowoltaicznej dla domu z Solar-Volt?

Podejmij współpracę z Solar-Volt i zyskaj pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna zacznie szybko i efektywnie produkować darmowy prąd do domu. Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie.

Pomiary i wycena

Rozpoczniemy od sprawdzenia warunków technicznych na Twojej posesji i obliczenia, jakie jest zapotrzebowanie na energię elektryczną. Uwzględnimy zarówno bieżące, jak i prognozowane zużycie. Przedstawimy Ci wycenę – to Ty decydujesz, czy podejmiemy dalszą współpracę.

Projekt fotowoltaiki dla domu

Nasi specjaliści wykonają projekt fotowoltaiki. Ustalą najlepsze miejsce na montaż paneli fotowoltaicznej i kąt ich nachylenia. Dobiorą markowe komponenty, które zapewnią niezawodną i efektywną pracę na lata. Tak powstanie system, który będzie pracować bezawaryjnie przez długi czas.

Wsparcie przy formalnościach

Pomożemy Ci dopełnić formalności z zakładem energetycznym – to jedyne zadanie, które trzeba wykonać. Nie ma potrzeby zdobywania pozwolenia na budowę. Wystarczy wniosek o wymianę licznika na dwukierunkowy. Zgłoś się do nas poprzez fomularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń już teraz - zapraszamy serdecznie!

Montaż w domu

Nasza ekipa wykona montaż całego systemu – precyzyjnie i z zachowaniem norm oraz dobrych praktyk stosowanych w branży. Zadbamy o bezpieczeństwo i estetykę całego systemu, a przede wszystkim o maksymalizację uzysków. Po zakończeniu pracy jesteśmy do Twojej dyspozycji, a Ty cieszysz się darmową, zieloną energią i zapewniasz sobie niezawodną ochronę przed kolejnymi podwyżkami prądu. Nie czekaj. Zamów bezpłatną wycenę i zobacz, jak wiele możesz zaoszczędzić! Skontaktuj się i zamów fotowoltaikę dla domu!